2018 Kadın Haberci Çanta Lüks Çanta Ünlü Marka Kadınlar Plaid Kafes Çanta Tasarımcısı Zincir Crossbody Çanta Bolsa Sac

₺172.47 ₺105.22

Sepete ekle

SKU: #r82989

Stok durumu: Stokta var

Durum: Yeni

şartname

• öğe Türü: Çantalar
  • dekorasyon: Mektup,Kilitlemek
  • şekil: Flap
  • Number of Handles/Straps: Tek
  • stil: Moda
  • Model Numarası: AOU-140
  • dış: Silt Pocket
  • Marka Adı: AL of u
  • Kapanış Türü: Fermuar & Hasp
  • : İç Bölme,İç Yuvası Pocket
  • türlü torbayı: omuz ve çanta
  • desen Türü: Ekoseli
  • sertlik: Zor
  • ana Malzeme: PU
  • çanta Tipi: Omuz Çantaları
  • kaplama malzemesi: Polyester
  • fırsat: Çok yönlü

malzeme: yüksek kaliteli PU deri uzunluk: 27 cm yükseklik: 12 cm genişlik: 10 cm ağırlık: 0.5 kg omuz uzunluğu: 110 CM renk: Kahverengi/Siyah/Yeşil/Haki not: satın almadan Önce, omuz çantası büyüklüğüne dikkat edin!
gücüne inanıyorum marka , biz çünkü yeni mağaza 。 böylece daha olacak çabaları , gönülden her için müşteri hizmetleri 。 24 Saat çevrimiçi hizmet, ürün herhangi bir sorun varsa, biz olacak hızla çözmek bu。
açıklamalar: 1. memnun öğe aldıysanız, bana 100% mükemmel 5 stars verin lütfen yapmak için puanları bizim ürün ve hizmet. ben takdir edilecektir. ürün herhangi bir sorunuz var Ise, hemen bizimle irtibata geçiniz. biz sizin için hizmet 24 saat bir gün. 2. eğer ürünün kokusu için kullanılan değiliz, sen sadece paketi açmak ve bir kaç saat için havalandırın içine koyacağız, daha sonra koku solacak. 3. Because her parça ayrı ayrı hazırlanmış, renk ve boyutu biraz değişebilir. 4. yerine bizim açıklamasına göre boyutunu onaylayın Lütfen fotoğrafları.

Birim Tipi parçaPaket Boyutu 27cm x 10cm x 12cm (10.63in x 3.94in x 4.72in)

Etiketler: Ucuz 2018 Kadın Haberci Çanta Lüks Çanta Ünlü Marka Kadınlar Plaid Kafes Çanta Tasarımcısı Zincir Crossbody Çanta Bolsa Sac, Yüksek Kalite 2018 Kadın Haberci Çanta Lüks Çanta Ünlü Marka Kadınlar Plaid Kafes Çanta Tasarımcısı Zincir Crossbody Çanta Bolsa Sac, Çin Omuz Çantaları Tedarikçiler.