2017 Japon Anime One Piece Baseball Cap Şapka Nakış Hip Hop şapka Kemikler Korsanlar Kralı Luffy M49 Snapback Erkekler Kadınlar Için Caps

₺43.34 ₺35.11

Sepete ekle

SKU: #r8006

Stok durumu: Stokta var

Durum: Yeni

şartname

• öğe Türü: Beyzbol Caps
  • Bölüm Adı: Erişkin
  • Marka Adı: XIAOMENGSTORE
  • Model Numarası: M49
  • Hat Boyutu: One Size
  • desen Türü: Karikatür
  • stil: Gündelik
  • malzeme: Pamuk,Polyester
  • Çember Tipi: Ayarlanabilir

Benim dükkana hoşgeldiniz satın önce okuma: not: Sevgili Dostum, mağazamıza hoşgeldiniz, bu okuyun lütfen satın almadan önce mesaj. teşekkürler! 1. eğer bir Rus müşteri, size ödeme sonra bize tam adınızı söyleyin lütfen, o zaman biz hızlı mal gönderebilirsiniz. 2. biz düzenli güncelleme son ürün, başka talepleri varsa, bize bir mesaj bırakın lütfen, biz size hizmet için elimizden geleni yapacağız. We umut bizim müşteri onlar aşk şeyler alabilirsiniz. ödeme: 1. Payment TARAFıNDAN Rational-tools.com 2. Rational-tools.com kabul edilebilir: kredi kartı, Western union, banka transferi 3. At ilk, eğer Rational-tools.com web sitesine para göndermek, madde aldıktan sonra, Rational-tools.com web sitesi ödeme % 100% güvenli ödeme gönderebilirsiniz! geribildirim: herhangi bir olumsuz ya da nötr geribildirim ayrılmadan önce bizimle irtibata geçiniz. biz herhangi bir sorunları çözmek için sizinle birlikte çalışacaktır. müşteri hizmetleri bizim No.1 1 hedefimizdir. biz sizin öneri ve görüşler bilmek istiyorum bizim mal ve hizmetler için görüşler. iade Politikası: ? eğer kusurlu bir ürün alırsanız, bize ulaşın ve biz olacak kısmen telafi şartlar altında, hatta tam bir geri ödeme! yani emin satın dinlenme lütfen :) ortak sorun: s: Ben benim proje için bir takip numarası var? A: Evet, biz onların takip numarası ile her sipariş gemi ve size ilgili üzerinde sevkiyat durumunu görebilirsiniz web sitesi. s: Ben bir satıcı değilim; Ben senin makale birçok satın almak istiyorum çalışır, toptan fiyat nedir? A: Merhaba, soru için teşekkür ederim, büyük miktarda satın almak istiyorsanız, bize bir e-posta gönderin, biz size en iyi fiyat verecektir. işbirliğiniz için teşekkür ederiz! Q: phot bir gerçek resim Olduğunu A: resim sonra gerçek bir ürün profesyonel bir fotoğraf çekimi, biz her ürünün kalitesini garanti.

Birim Tipi parçaPaket Boyutu 15cm x 20cm x 12cm (5.91in x 7.87in x 4.72in)

Etiketler: Ucuz 2017 Japon Anime One Piece Baseball Cap Şapka Nakış Hip Hop şapka Kemikler Korsanlar Kralı Luffy M49 Snapback Erkekler Kadınlar Için Caps, Yüksek Kalite 2017 Japon Anime One Piece Baseball Cap Şapka Nakış Hip Hop şapka Kemikler Korsanlar Kralı Luffy M49 Snapback Erkekler Kadınlar Için Caps, Çin Beyzbol Caps Tedarikçiler.

Değerlendirmeler

Gamsforme
2018-04-11
4/5
değil yani pembemsi
Gylzira 74
2018-02-20
5/5
teşekkürler arkadaşım Bu çok mutlu teşekkür
Cresenzia
2018-02-11
4/5
terbiyeli/kaliteli. hızlı kargo. öneriyoruz.