2 metre silikon tüp silikon tüp basınç hortumu son derece esnek 4*6mm

₺6.82 ₺6.35

Sepete ekle

SKU: #r7917

Stok durumu: Stokta var

Durum: Yeni

şartname

• Model Numarası: DLCL

100% brand new ve yüksek kaliteli Gıda sınıfı silikon malzeme, tatsız, toksik olmayan Yüksek ve düşük sıcaklık dayanımı, güçlü elektrik yalıtım performansı; Yüksek yırtılma mukavemeti, direnç ozon ve ultraviyole radyasyon performansı Yüksek şeffaflık, mükemmel esneklik ve hiçbir deformasyon; Uzun ömürlü, haline değil harder ve yaşlı, hiçbir solmaya, hiçbir sprey frost gıda her türlü taşımak için kullanılabilir, içecek, şarap ve sıvı her türlü; yaygın olarak çeşitli sektörlerde gıda dereceli ekipmanları ve instruments100 % marka yeni ve yüksek kaliteli
gıda sınıfı silikon malzeme, tatsız, toksik olmayan
yüksek ve düşük sıcaklık dayanımı, güçlü elektrik yalıtım performansı; Yüksek yırtılma mukavemeti, direnç ozon ve ultraviyole radyasyon performansı
yüksek şeffaflık, mükemmel esneklik ve hiçbir deformasyon; Uzun ömürlü, haline değil harder ve yaşlı, hiçbir solmaya, hiçbir sprey frost
gıda her türlü taşımak için kullanılabilir, içecek, şarap ve sıvı her türlü; yaygın çeşitli sektörlerde gıda dereceli ekipman ve aletleri
boyutu: İç Çap x Dış Çap 4*6mm
sıcaklık aralığı:-60 Santigrat ~ 280 Santigrat
sertlik: Yaklaşık 65 derece
malzeme: Gıda sınıfı silikon
renk: Şeffaf
uzunluk: 2 m
ağırlık: 98g (Max)
paket İçeriği:
1 x Silikon Tüp
not: Işık rengi çekim ve farklı görüntüler neden olabilir öğe resimde biraz farklı gerçek bir şey. ölçüm izin hatası +/-1-3 cm.

Birim Tipi parçaPaket Boyutu 1cm x 1cm x 1cm (0.39in x 0.39in x 0.39in)

Etiketler: Ucuz 2 metre silikon tüp silikon tüp basınç hortumu son derece esnek 4*6mm, Yüksek Kalite 2 metre silikon tüp silikon tüp basınç hortumu son derece esnek 4*6mm, Çin Contalar Tedarikçiler.

Değerlendirmeler

Fukin Dogg
2018-04-04
5/5
her zaman olduğu gibi tüm mükemmel!
Steve3336
2017-11-21
5/5
alınan bir parsel ile mal. birçok istemci tutum özenli için teşekkürler.