2-Folding Lüks Folio Manyetik Koruyucu Kapak Için Lenovo Tab 8 TB-8804F TB-8804N 8.0 ZA3F0000CN 2017 8"

₺47.01 ₺39.95

Sepete ekle

SKU: #r7835

Stok durumu: Stokta var

Durum: Yeni

şartname

• genişlik: 5inch
  • özellik: direnci bırak,Darbeye,Anti- Dust
  • desen Türü: Katı
  • paket: Evet
  • stil: Moda
  • Marka Adı: ZOMPC
  • tip: Koruyucu Shell / Cilt
  • Model Uyumluluk: For Lenovo Tab 8 TB-8804F TB-8804N 8.0 ZA3F0000CN 2017 8" Tablet
  • Uygulama Laptop Boyutu: 8 "
  • Model Numarası: PU Leather Case
  • uyumlu Marka: Lenovo için
  • malzeme: PU
  • uzunluk: 6inch

yeni Yüksek kalite Kılıf Kalkanı.
güvenli Tab tutun, temiz, bu durumda çizilmeye ücretsiz ve erişilebilir.
kolay klip ve erişim.
özellikleri ile durumunda telefonunuzu güvenli
benzersiz tasarımı tüm düğmeleri kolay erişim sağlar, durumda kaldırmak zorunda kalmadan kontroller ve limanlar.
aksesuarlar sadece Tablet ve diğerleri dahil değildir.
paket şunlardır:
1x Deri Kılıf
not:
1. sen ihtiyacınız renk seçin zaman sipariş;
özel istek varsa her rengin miktarı hakkında, seçiminiz sonra bize bir mesaj bırakın lütfen.
2. rusya Alıcı emin olun biz var senin adres TAM ADı . bize tam adınızı bırakın yoksa, sipariş teslimat kaybolmuş olabilir.
3. Biz geribildirim için para kaybediyor. bu bize bir bırakabilirsiniz eğer çok takdir edilecektir aldıktan sonra geribildirim 5-star durumda. şimdiden teşekkürler!
ödeme:
Emanet kullanarak ödeme yaptığınızda, paranızı hesabınıza yatırılır. Para sadece bizim için serbest bırakılır teslim onaylamak sonra.
ödeme seçenekleri: kredi Kartı/Banka Havalesi/Western Union/MoneyGram . detaylar için lütfen bize Ulaşın.
nakliye:
1. kez 24-48 Saat tevzi Rational-tools.com tarafından Doğrulama tamamlandıktan.
2. Biz Acil Siparişler Kabul etmiyoruz tarafından Kayıt Posta , böyle Çin Post air mail, HongKong Post Hava posta, singapur Post, vb Onların Normal teslim süresi 15-35 woring gün, belki daha uzun Kötü havalarda varsa, tatil, Kontrol gümrük. bu sabırsızlanıyorum eğer daha uzun, veya belirli bir süre içinde teslim edilecek öğeleri gerekiyorsa, EMS gibi Ekspres teslimat için ekstra ödeme lütfen, DHL, Fedex, UPS, vb.
3. Biz uzak bir alana ücretsiz DHL shiping sunmuyoruz . adres Uzak alan DHL aittir, EMS nakliye değiştirmek lütfen, veya DHL teslimat için ek ücreti gibi ekstra 30 $ ödemek. aşağıdaki linke adresinizi kontrol lütfen:
4. Biz olacak Değer Beyan , alıcının vergi önlemek için. ancak, biz Her ülkenin Vergi Politikası aşina olamazdı. beyan değeri hakkında özel istek varsa, sözler bize söyleyin lütfen, veya mesaj.
5. İthalat vergileri, vergiler ve masraflar alıcının sorumluluğundadır . alıcı vergi ödemek reddetme, hangi parsel neden iade veya Gümrük tarafından düzenlenen, biz en kısmi bir geri verecektir.
satış sonrası:
1. öğe kusurlu ise aldıktan sonra, müşteriler itibaren 7 gün öncesine kadar var alındığı doyurmak için yedek .
2. ürün iade etmek istiyorsanız, dönen adresi için bize ilk irtibata geçiniz. alıcı bir izleme NO ile bize BILDIRMENIZ gerekmektedir., belirli dönüş nedeni.
3. If bizim öğeler kusurlu olduğu teyit edilir, biz dönen için pul göze olacaktır, kısmi sunmak onları geri aldıktan sonra iade veya değiştirme. ama eğer öğeleri iyi çalışıyor, veya insan zarar için bu teyit, biz dönen için pul göze olmaz.
4. Biz iadesini kabul etmiyoruz nedeni " ben bunu istemiyorsanız " " ben bunu sevmiyorum " " ben bunu satmak olamaz " " Ben ne bekliyoruz değil ". bildiğinizden emin olun sipariş önce öğenin her şeyi.
5. bir yıl Garanti : bir yıl içinde, alıcı ücretsiz onarım için geri öğeyi göndermek. alıcı hem yolu için posta ücreti ödemek gerekiyor.
geribildirim:
biz başarılı olmak için memnuniyetine bağlıdır. Therefore, görüşleriniz bizim için son derece önemlidir.
1. biz 24 saat içinde tüm E-Posta sorular cevap ama genelde er gerekir.
2. If içinde sizin için Hiçbir tepki 48hours. posta kutusunu kontrol edin.
3. herhangi bir sorunuz varsa veya bizim hizmet herhangi bir yönü üzerinde sorguları için tereddüt etmeyiniz bize ulaşın.
4. Please bize herhangi bir sorunuz varsa veya bir nötr veya Negatif Geribildirim ayrılmadan önce sorunları
5. tüm Alıcı herhangi bir iletişim olmadan bir Neg Geribildirim bırakın olacak herhangi bir Satış Sonrası hizmeti zevk değil, 7 gün iade gibi, ücretsiz değiştirme, vb.

Birim Tipi parçaPaket Boyutu 20cm x 10cm x 1cm (7.87in x 3.94in x 0.39in)

Etiketler: Ucuz 2 Folding Lüks Folio Manyetik Koruyucu Kapak Için Lenovo Tab 8 TB 8804F TB 8804N 8.0 ZA3F0000CN 2017 8", Yüksek Kalite 2-Folding Lüks Folio Manyetik Koruyucu Kapak Için Lenovo Tab 8 TB-8804F TB-8804N 8.0 ZA3F0000CN 2017 8", Çin Tablet & e-Kitaplar Kutu Tedarikçiler.