2018 Yaz Sıcak satmak bebek elbise çocuklar kız Prenses elbise çocuk giyim Elbise giymek

₺19.20 ₺15.95

Sepete ekle

SKU: #r7732

Stok durumu: Stokta var

Durum: Yeni

şartname

• Kid ABD boyutu: 2T, 3T, 4, 5
  • elbiseler Uzunluk: Üstü Diz, Mini
  • malzeme: Pamuk
  • stil: Sevimli
  • dekorasyon: Çiçekler
  • siluet: Balo
  • Kol Uzunluğu (cm): Kısa
  • desen Türü: Nokta
  • Kol Style: Düzenli
  • Dahili Sütyen: Hayır
  • yaka: Mürettebat Boyun
  • Model Numarası: baby dress
  • Bölüm Adı: Çocuklar
  • Marka Adı: WEIXINBUY
  • Department Name: Children
  • Unit Type: piece
  • Package Weight: 0.110kg (0.24lb.)
  • Package Size: 30cm x 25cm x 5cm (11.81in x 9.84in x 1.97in)

bebek Çocuk Kız Çiçek Nokta Baskı Ekip Boyun Elbise Yaz Kısa Kollu Tutu Elbise
Feture:
malzeme: pamuk karışımları
renk: turuncu, yeşil, pembe, sarı
boyutu: aşağıdaki gibi
çocuklarınızın boyutunu ölçmek lütfen. boyutu: uzunluk büstü 2 T/100 40 cm 26 cm 3 T/110 42 cm 28 cm 4/120 44 cm 29 cm 5/130 48 cm 30 cm
dikkat: 1: renk : gibi farklı bilgisayarlar ekran renkleri farklı, gerçek öğenin renk yukarıdaki resimlerden biraz değişebilir. 2: boyutu : bu madde muhtemelen Asya boyutu olabilir, dikkatlice ayrıntıları karşılaştırın lütfen. eller tarafından Ölçülür, izin lütfen 1-2 cm hataları. 3. nakliye : genellikle Çin Post üzerinden ücretsiz Nakliye yöntemi, onun hız sabit değildir, eğer acil bir ihtiyacınız önce tam zamanı, lütfen bize ulaşın sizin için uygun nakliye yöntemi seçebilirsiniz böylece, veya DHL seçin, EMS veya Fedex anlayışınız için teşekkürler.
\'

Birim Tipi parçaPaket Boyutu 30cm x 25cm x 5cm (11.81in x 9.84in x 1.97in)

Etiketler: Ucuz 2018 Yaz Sıcak satmak bebek elbise çocuklar kız Prenses elbise çocuk giyim Elbise giymek, Yüksek Kalite 2018 Yaz Sıcak satmak bebek elbise çocuklar kız Prenses elbise çocuk giyim Elbise giymek, Çin Elbiseler Tedarikçiler.

Değerlendirmeler

Giwan G A Verveen
2018-03-03
1/5
elbise (tüm dört katmanlar) see-through tamamen olduğunu. bu çok küçük, ve bu bir çocuk için doğru orantılı değil. ben Ben bir bebek 'ın elbise satıldı gibi hissediyorum, bir çocuğun elbise yerine. bir bebek' ın elbise uymuyor bir çocuk. ben istiyorum iadesi ve posta-ödenen nakliye elbise dönmek.
Mamedova96 13
2018-03-06
4/5
elbise için çok sevimli ama ne yazık ki çok kısa elbise, onun daha tunik gibi.
Oksanochka Ok
2017-12-04
4/5
ben konuştu söylemiştim jn benim önceki konuşma satıcıya...... kolları tooooo için büyük bir bebeğin elleri sürece bebek bir kırık el ve alçı vardır vardır... Ben sadece benim ürün değil biliyorum... bu ortak bir hata... plz bunu düzeltmek b4 satış başkalarına... bu aksi takdirde iyi forr kendimi anand zorunda..., fiyat ve çok tür satıcı...