3 adet Yeni Bahar Sonbahar Cutte Pamuk Suit Bebek Uzun Kollu tişört Pantolon Şapka Bebek Giysileri Kostüm Çocuklar Için Vestido Infantil T

₺44.94 ₺31.48

Sepete ekle

SKU: #r55

Stok durumu: Stokta var

Durum: Yeni

şartname

• bebek Yaş: 6m, 9m, 12m, 18m, 24M
  • Marka Adı: Swokii
  • stil: Moda
  • malzeme: Pamuk
  • kumaş Türü: Çuha
  • Kol Uzunluğu (cm): Tam
  • desen Türü: Karikatür
  • yaka: O-Boyun
  • Kapanış Türü: Fermuar - Up
  • Kol Style: Düzenli
  • Malzeme Bileşimi: -
  • Model Numarası: -
  • Outerwear Type: ceket
  • Fit: Gerçek boyutlarda uyar, normal boyutunu almak
  • Bölüm Adı: Bebek
  • öğe Türü: Setleri

yeni Bahar Sonbahar Cutte Pamuk Suit Bebek Uzun Kollu Tişört Pantolon Şapka Bebek Giysileri Kostüm Çocuklar Için
cinsiyet: Çocuklar yaka: O-Boyun kol Uzunluğu: Uzun Kollu kol Stili: Düzenli stil: Sevimli malzeme: Pamuk renk: gösterisi Olarak paket Şunlardır: 1 adet t-shirt + 1 adet Pantolon + 1 adet Kap
boyutu uzunluk büstü kollu pantolon Uzunluk bel uygun Yükseklik 6 M 30 24 24 38 16 60 9 M 32 25 26 41 17 70 12 M 34 26 28 44 18 80 18 M 37 28 29 47 19 90 24 M 41 30 30 50 20 100
bizim ürün ve hizmetleri ile memnun iseniz, sizin olumlu geribildirim ve 5 yıldızlı bırakın lütfen. pozitif (5 yıldız) bizim için çok önemlidir, bize geribildirim bırakın önce iki kere düşünmek lütfen. eğer ürünlerimizden memnun değil, negatif ayrılmadan önce bizimle temas kurmaktan çekinmeyin lütfen (1-3 yıldız) geribildirim veya yapmak detaylı değerlendirme. biz sorunu çözmek için elimizden geleni yapacağız.
nedeniyle biz siparişler her gün bir sürü ile anlaşma, genellikle biz 1-5 gün içinde sevkiyat ayarlayacaktır, eğer sabırla bekleyin lütfen ve rahatsızlık için özür dilerim. tüm stok var üretir. bunu ödeme yapabilirsiniz doğrudan. 24 saat içinde bizimle irtibata geçiniz ödeme için herhangi bir sorun varsa. ekspres nakliye seçerseniz, bize doğru iletişim telefon numarası sunuyoruz lütfen yerel önlemek için sizinle temas edemez postane parsel pick up zaman geldi. çoğu durumda, alıcı herhangi bir gümrük ödemek gerekmez. biz bir hediye olarak ilan ve vergi önlemek için düşük bir değer. ama bazen bazı ülkelerde, gümrük memuru sıkı olabilir. biz herhangi bir gümrük ücreti sorumlu değildir; kendi yerinde gümrük politikası kontrol edin. gümrük ücreti ödemek varsa, bu sizin kendi ülkenizde sizin görevinizdir; alıcı bu durumu anlamak gerekir. biz içtenlikle rahatsızlık için özür dileriz.

Birim Tipi parçaPaket Boyutu 20cm x 10cm x 10cm (7.87in x 3.94in x 3.94in)

Etiketler: Ucuz 3 adet Yeni Bahar Sonbahar Cutte Pamuk Suit Bebek Uzun Kollu tişört Pantolon Şapka Bebek Giysileri Kostüm Çocuklar Için Vestido Infantil T, Yüksek Kalite 3 adet Yeni Bahar Sonbahar Cutte Pamuk Suit Bebek Uzun Kollu tişört Pantolon Şapka Bebek Giysileri Kostüm Çocuklar Için Vestido Infantil T, Çin Giyim Setleri Tedarikçiler.